Z książką za pan brat

Podczas tegorocznych ferii w przedszkolu nie zabrakło dziecięcej zabawy. To zabawa w wieku przedszkolnym sprawia, że dziecko jest szczęśliwe, widzimy jak lubi się bawić, jaką sprawia mu to przyjemność. Równocześnie trzeba zaznaczyć, że zabawa w tym wieku jest także nauką, dziecko uczy się niechcący, a zapamiętuje na zawsze.
Popierając akcję "Cała Polska Czyta Dzieciom" w przedszkolu odbył się "Dzień Książki", w którym dzieci wypowiadały się na temat bajek, baśni, książeczek, ich treści, bohaterów, wysnutego morału. Przedszkolaki odpowiadały na pytanie: Dlaczego warto czytać książki? Wysłuchały również czytanych przez nauczyciela książeczek i obiecały, że zawsze będą pamiętać, iż książka to ich "największy przyjaciel".

Z książką za pan brat!