II Powiatowe Zawody Małych Strażaków w Paszczynie

Już kolejny raz mali strażacy zebrali się by wspólnie dobrze się bawić . II Powiatowe Wielkie Zawody Małych Strażaków tym razem odbyły się w Paszczynie w dniu 17 czerwca 2018 r. Brało w nich udział już 6 drużyn małych strażaków- z Brzeźnicy, Straszęcina, Korzeniowa, Skrzyszowa, Chotowej i oczywiście z Łęk Dolnych. Na najmłodszych czekało bardzo wiele atrakcji. Można było zabawić się na dmuchanych zjeżdżalniach , w kąciku malucha, pomalować twarz oraz zjeść pyszne ciasta, lody, pizzę. Przygotowany tor przeszkód z dużą ilością elementów ucieszył dzieci, które z entuzjazmem  i łatwością go pokonały- niektórzy nawet fruwali z pomocą swoich opiekunów i rodziców. Nasi mali strażacy to drużyna, która ma w swoich szeregach bardzo małych druhów, ale na zawodach każdy z nich pokazał, że potrafi. Nawet opiekunowie drużyn nie przepuścili dobrej zabawy i sami próbowali swoich sił w konkurencjach strażackich.

Takie aktywne spędzanie niedzieli to już teraz norma dla małych strażaków z Łęk Dolnych. Udział w zawodach strażackich okazał się być dobrą zabawą dla wszystkich. Każdy też został nagrodzony medalem, dyplomem a drużyna pucharem, które wręczyła nam pani Ewa Gołębiowska, burmistrz Pilzna i pan Tadeusz Pieczonka – przewodniczący Rady Miejskiej.

W świetnych humorach wróciliśmy do domów i już planujemy następne spotkanie, tym razem w Łękach Dolnych.

II Powiatowe Wielkie Zawody Małych Strażaków w Paszczynie