Akademia z okazji Dnia Matki

We wtorek, 29.05.2018 r. o godz. 10:45 rozpoczęła się akademia z okazji Dnia Mamy. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście- Mamusie. Wielka sala trochę onieśmielała  Maluszki, ale dzielnie ustawiły się przed dostojną widownią. Odważnie zaśpiewały piosenkę pt. "Dla Mamy" i wyrecytowały wierszyki. Dwie dziewczynki: Amelia  i Anastazja zaśpiewały piosenki pt. "Odkrywam siebie" i "Jesteśmy Polką i Polakiem". Utwory te dziewczynki  przygotowują na konkurs "Mini Szansa", który odbywa się corocznie w Publicznym Przedszkolu w Dobrkowie. Swoje popisy zadedykowały Mamusiom w dniu Ich święta. Publiczność  nagrodziła maluszki zasłużonymi brawami. Przedszkolaczki złożyły także swoim Mamusiom "płynące z serduszek" życzenia i wręczyły upominki z dziecięcym pragnieniem "Tylko mnie kochaj Mamusiu!".

Dzień Mamy w przedszkolu