Wycieczka do Fabryki Czekolady w Rzeszowie

We worek, wczesnym rankiem nasze przedszkolaki razem z uczniami z klas I i III wybrały się na wycieczkę do Fabryki Czekolady w Rzeszowie.

Na początek tej słodkiej wycieczki mieliśmy możliwość spróbowania płynącej słodkiej czekolady w fontannie. Owoce razem z  tym smakołykiem to pyszności. Pokrzepieni wesoło bawiliśmy się na w Sali Zabaw. Kolejnym punktem naszej wycieczki były warsztaty czekoladowe. Ubrani w białe czepki i fartuszki sami przygotowaliśmy sobie tabliczkę czekolady, a następnie malowaliśmy własny obrazek roztopioną czekoladą. Dowiedzieliśmy się również z czego powstaje czekolada, jakie są jej rodzaje i dlaczego jest taka pyszna. Za swoją pracę otrzymaliśmy dyplom i oczywiście zabraliśmy nasze czekoladowe prace ze sobą.

Taniec czekoladowy to już ostatnia część zajęć w Fabryce czekolady. Niektórzy z nas mogli także zrobić słodkie zakupy dla swoich Rodziców.

Bardzo zadowoleni wróciliśmy do przedszkola. To była wspaniała wycieczka!

W Fabryce Czekolady w Rzeszowie