Wspomnienie o Janie Pawle II

Od samego rana w grupie starszaków rozmawialiśmy dzisiaj o naszym papieżu Janie Pawle II. Wspólnie przygotowaliśmy mała dekorację z przyniesionych czasopism o papieżu. Dzieci dużo i chętnie opowiadały o tej postaci,  zapamiętały jego dobroć,  miłość i  szacunek do wszystkiego co żyje. Wiedziały, że papież bardzo kochał dzieci  niektórzy wypowiadali się na temat jego pielgrzymek, ze smutkiem wspominały jego chorobę...
Rysowanie portretu naszego papieża okazało  się bardzo ciekawym doświadczeniem, bo  dzieci zaglądały do zebranych czasopism i na tablicę , aby jak najlepiej wykonać pracę... Rysunki były wspaniałe, a starszaki bardzo zadowoleni.

Zapraszamy do galerii w korytarzu szkolnym.

Janie Pawle II  pamiętamy !!

Wspomnienie o Janie Pawle II