Migawki z przedszkolnego życia maluszków

Maluszki zaczynają "przedszkolny" dzień od wejścia do sali. Czasami chwilę się zastanawiają, wahają a czasami  od razu biegną do zabawy.

Zabawa to najbardziej ulubiona forma spędzania czasu w przedszkolu. Dzieci mają kąciki w których "królują" klocki, układanki, lalki, misie, książki, zestawy: fryzjerskie, kosmetyczne, lekarskie. Dzieci lubią zajęcia plastyczne, wtedy biorą do ręki kredki lub farby i pracują. Plastelina to także ciekawy materiał i okazja do pokazania swoich zdolności manualnych. Przedszkolaki chętnie biorą udział w zabawach ruchowo-muzycznych, np. bawią się w pociąg.

Dużą frajdą dla maluszków jest pójście na halę sportową. Tam mogą swobodnie pobiegać, poskakać, pograć w piłkę. 3 i 4-latki miały okazję rywalizować z grupą starszaków. Maluszki bardzo się starały, chciały także pokazać, że na dużo ich stać.

Pobyt w przedszkolu dla dzieci jest na pewno ciekawym przeżyciem.

Dzień u maluszków