Dzień Dinozaura u starszaków

26 luty to Dzień Dinozaura!
W grupie  starszaków już od kilku dni odbywały się zajęcia dotyczące tego tematu, tak ulubionego przez dzieci. Przedszkolaki  przyniosły do sali wiele pozycji książkowych o życiu i wyglądzie tych olbrzymów. W sali wspólnie przygotowaliśmy tablicę o dinozaurach, były ulubione maskotki, nawet mała czaszka dinozaura przyniesiona przez Maciusia. Wiedza naszych przedszkolaków na temat dinozaurów jest ogromna.

Sprawdziliśmy także  czy małe dinozaury zmieszczą się w tunelu i który "dinozaur:  zrobi to szybciej. Radości było co nie miara....

Oczywiście namalowaliśmy portret "Dinusiow" a potem dokleiliśmy dla niego papierowe drzewa i trawy! Wierszyk o archeologu już wszyscy umiemy. A dzisiaj zrobiliśmy miniaturę dinozaura z rolki po papierze toaletowym i tektury.

Były też pamiątkowe zdjęcia!!!

Dzień Dinozaura u starszaków