Jasełka dla Babci i Dziadka w naszym przedszkolu

Dzień 10 stycznia był bardzo uroczysty w naszym przedszkolu. Od rana wszystkie przedszkolaki z niecierpliwością czekały na swoje babcie i dziadków. Postanowiliśmy zaprezentować dla nich nasze przedstawienie Jasełkowe oraz złożyć miłym gościom życzenia z okazji ich nadchodzącego święta.
Pan Dyrektor powitał zgromadzonych,  przypomniał im jak ważną rolę odgrywają w życiu swoich wnuków. Wspomniał również, że my dorośli również chętnie korzystamy z doświadczenia naszych seniorów. Wdzięczność naszym dziadkom i babciom winni jesteśmy zawsze nie tylko w dniu ich święta.
Następnie grupa starszaków we wspaniałych strojach rozpoczęła swój występ- aniołki, pasterze i trzej królowie odegrali swoje role znakomicie. Śpiewane pastorałki i kolędy płynęły prosto z małych serduszek.
Na zakończenie występu starszaki zatańczyły taniec „ Kołysanka dla Jezusa”.
Maluszki przygotowały dla swoich kochanych babć i dziadków wierszyki i piosenki. Za swój występ przedszkolaki otrzymały brawa i podziękowania od babć i dziadków. Wręczane naszym gościom laurki i składane życzenia były znakiem jak bardzo szanujemy i kochamy swoje babcie i dziadków.
Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie słodkiego poczęstunku dla gości. Naszym Babciom i dziadkom życzymy długich lat w zdrowiu i szczęściu!

Jasełka dla babci i dziadzia