I Jesienne Biegi Przełajowe Małych Strażaków w Łękach Dolnych

W niedzielę, 1 października w Łękach Dolnych zorganizowane zostały I Jesienne Biegi Przełajowe Małych Strażaków.

Impreza przygotowana została z inicjatywy strażaków z OSP i rodziców małych strażaków. Mali strażacy z Łęk Dolnych gościli swoich kolegów i koleżanki z Akademii  Małego Strażaka z Brzeźnicy oraz Dziecięcej Drużyny Pożarniczej z Chotowej. Oprócz biegów przełajowych odbyły się także inne konkurencje: przeciąganie strażackiego węża i tor przeszkód. Każda drużyna okazała się zwycięska i otrzymała pamiątkowy puchar i dyplomy  wręczane przez panią burmistrz Ewę Gołębiowską.

Przełajowe tory przeszkód przygotowali druhowie z OSP Łęki Dolne a rodzice i panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Łęk Dolnych zadbały o smaczny poczęstunek.

W tym dniu również do grona małych strażaków zostały przyjęte kolejne dzieci, którym zostały wręczone pamiątkowe certyfikaty i koszulki strażackie. Uwieńczeniem imprezy był wspaniały strażacki tort przygotowany przez rodziców.

Gratulujemy wszystkim  zwycięzcom i dziękujemy rodzicom oraz strażakom!

I Jesienne Biegi Przełajowe Małych Strażaków w Łękach Dolnych