Mali Strażacy na zajęciach strażackich w Przedszkolu w Pilźnie

We wtorek,  26.09.2017r. nasza Dziecięca Drużyna Pożarnicza „Mali Strażacy z Łęk Dolnych”, wraz z opiekunami Bożeną Kochanowską i Mirosławem Miczkiem, odwiedziła przedszkolaków w Pilźnie.  Zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci przez duże grono cierpliwie czekających małych przedszkolaków i ich wychowawczynie . Po złożeniu meldunku pani dyrektor przedszkola o przybyciu drużyny przez strażaka Mikołaja przywitani zostaliśmy hymnem tamtejszej placówki. Następnie Mali strażacy przypomnieli zasady bezpiecznego zachowania, wspólnie utrwaliliśmy znajomość  numerów alarmowych. Odbył się także pokaz pierwszej pomocy, w której dzieci ochoczo uczestniczyły. Przedstawiliśmy  również projekcję multimedialną z naszych dotychczasowych działań.

Na zakończenie odbyła się strażacka musztra.

Dziękujemy dzieciom  i ich wychowawcom za spotkanie. Na pewno niedługo spotkamy się ponownie!

"Mali Strażacy" w Przedszkolu w Pilźnie