Publiczna Szkoła Podstawowa z Klasami Gmnazjalnymi w Łękach Dolnych Łęki Dolne 122a 39-221 Łęki Górne

rok szkolny 2015/2016

Październik 2015

"Ekonominazjum" Gminny konkurs wiedzy ekonomicznej w Łękach Dolnych

II miejsce  - zespół w składzie Agnieszka Cygan, Patryk Matyja


Listopad 

Gminna Gimnazjada w Piłce Koszykowej, drużyny dziewcząt II miejsce, drużyna chłopców - II miejsce


Grudzień

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce ręcznej dziewcząt w Dębicy - III miejsce

 

Styczeń 2016

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Koszykówce dziewcząt w Dębicy - III miejsce


Marzec 

 Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej  w mini piłkę siatkową dziewcząt  -I miejsce 

 Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej  w mini piłkę siatkową chłopców  -II miejsce 


Eliminacje gminne do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej w Pilźnie - w kategorii szkoła podstawowa Jakub Jarosz II miejsce, Krzysztof Książek - II miejsce w kategorii gimnazjum


Jakub Jarosz z klasy V finalistą Powiatowego Konkursu Matematycznego "As Matematyczny 2016"





OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW PUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ W  ŁĘKACH DOLNYCH 


Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej   w Lekkoatletyce
udział:Błażej Szypułka, Izabela Jałowiec Robert Szewc, Anna Szewc, Barbara Wawryka

 

GminneIgrzyska Młodzieży Szkolnej   w biegach przełajowych
Bartłomiej Baran, Klaudia Staniszewska, Barbara Wawryka, Izabela Jałowiec, Błażej Szypułka

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej   w  mini  piłce  ręcznej

chłopcy: zajęli II miejsce
drużyna: Piotr Baran, Bartłomiej Pyrchla, Bartłomiej Guc, Seweryn Lesiak, Paweł Wawryka, Błażej Szypułka, Mateusz Gawlik, Robert Szewc, Arkadiusz Balasa, Paweł Tomasiewicz

 

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej   w  mini  piłce  ręcznej

dziewczynki  zajęły  III  miejsce
drużyna: Patrycja Podraza, Gabriela Podraza, Sandra Placek, Patrycja Dereń, Julia Pietraszewska, Izabela Jałowiec,

 

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini  koszykówkę

chłopcy: zajęli II miejsce

drużyna: Piotr Baran, Bartłomiej Pyrchla, Bartłomiej Guc, Seweryn Lesiak, Paweł Wawryka, Błażej Szypułka, Mateusz Gawlik, Robert Szewc, Arkadiusz Balasa, Paweł Tomasiewicz, Kamil Potępa

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini  koszykówkę

dziewczynki  zajęłyIII  miejsce
drużyna: Patrycja Podraza, Gabriela Podraza, Sandra Placek, Patrycja Dereń, Julia Pietraszewska, Izabela Jałowiec, Anna Szewc, Julita Kozioł, Magdalena Tragarz, Martyna Kozioł

 

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej  w mini piłkę siatkową

chłopcy: zajęli II miejsce

drużyna: Piotr Baran, Bartłomiej Pyrchla, Bartłomiej Guc, Seweryn Lesiak, Paweł Wawryka, Błażej Szypułka, Robert Szewc, Arkadiusz Balasa, Paweł Tomasiewicz,

 

Powiatowe  Igrzyska Młodzieży Szkolnej  w mini piłkę siatkową
dziewczynki  zajęły  III  miejsce

drużyna: Patrycja Podraza, Gabriela Podraza, Sandra Placek, Patrycja Dereń, Julia Pietraszewska, Izabela Jałowiec, Anna Szewc, Agnieszka Jasica, Barbara Wawryka

 

 

 

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej  w mini piłkę siatkową dwójek

dziewczynki –I miejsce
drużyna I :Anna Szewc, Marika Placek

udział: II drużyna: Magdalena Pieczonka, Kinga Wawryka, Aneta Kozioł

 

chłopcy –I miejsce
drużyna – Mateusz Gawlik, Arkadiusz Balasa

udział: II drużyna: Sebastian Kasprzyk, Simon Dąbrowski

 

 

Powiatowe  Igrzyska Młodzieży Szkolnej  w mini piłkę siatkową dwójek

dziewczynki – VIII miejsce
drużyna I :Anna Szewc, Marika Placek

 

chłopcy –V miejsce
drużyna – Mateusz Gawlik, Arkadiusz Balasa

 

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej  w tenisie stołowym
udział:Bartłomiej Pyrchla, Piotr Baran, Bartłomiej Guc

 

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej  w mini piłce nożnej

udział: drużyna: Piotr Baran, Bartłomiej Pyrchla, Bartłomiej Guc, Seweryn Lesiak, Paweł Wawryka, Błażej Szypułka, Robert Szewc, Arkadiusz Balasa, Paweł Tomasiewicz, Jakub Jarosz

 

 

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej  w 4- boju LA

drużyna chłopców: Błażej Szypułka, Robert Szewc, Arkadiusz Balasa, Paweł Tomasiewicz, Piotr Baran, Mateusz Gawlik