Publiczna Szkoła Podstawowa z Klasami Gmnazjalnymi w Łękach Dolnych Łęki Dolne 122a 39-221 Łęki Górne

rok szkolny 2014/15

 

 

 

 Osiagniecia uczniów w roku szkolnym 2014/2015

 

Aleksandra Szpak  finalistka konkursu polonistycznego zorganizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty


Agnieszka Drozd finalistka konkursu z języka angielskiego zorganizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty


Konkurs dla uczniów klas trzecich gimnazjum "Mała Matura" w Tarnowie - Agnieszka Drozd III miejsce
 
 
Aleksandra Szpak- II miejsce w Gminnym konkursie poprawnej polszczyzny „Językowe potyczki” w Dobrkowie 


Arkadiusz Balasa kl. IV-II miejsce w Gminnym konkursie recytatorskim „Wierszowisko”  w Pilźnie 


"Matematyk praktyk" gminny konkurs matematyczny dla szkół podstawowych w Pilźnie:

kl. 4 Jakub Jarosz I miejsce

kl. 5 udział: Bartłomiej Pyrchla

kl. 6 udział: Katarzyna  Podraza


"Ekonominazjum" Gminny konkurs wiedzy ekonomicznej w Łękach Dolnych

I m-ce: Agnieszka Drozd

II m-ce Aleksandra Szpak

 

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

etap gminny -szkoła podstawowa-Katarzyna Podraza kl VI -II miejsce,

gimnazjum -etap gminny -Mateusz Morawski -I miejsce;

 

 Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pozarniczej etap powiatowy -szkoła podstawowa -udział  Katarzyna Podraza,

gimnazjum  -Mateusz Morawski II miejsce

 

Gminny Konkurs Geograficzny "Europa -nasz dom"w Pilźnie Aleksandra Łazowska - II miejsce 

 

VIII Międzyszkolna Olimpiada Zdrowia 2015 w Łękach Górnych   - Aleksandra Łazowska - III miejsce

 

Gminny Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych w Zwierniku Roksana Podraza - II miejsce

 

 Gminny Konkurs Plastyczny „Przygody Koziołka Matołka” Magdalena Pieczonka - III miejsce

 

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej   w rzucie piłeczką palantową

Dominika Waśko  - II miejscerzut piłeczką palantową

 

Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej  w rzucie piłeczką palantową

Dominika Waśko- XXXVIII miejsce  ( 30,5 m - 2pkt )

 

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej  w biegach przełajowych
Błażej Szypułka - udział
  

Powiatowe  Igrzyska Młodzieży Szkolnej  w mini piłkę siatkową dwójek klas IV

dziewczynki - udział
drużyna I :Iza Jałowiec, Barbara Wawryka, Anna Szewc

chłopcy - udział

drużyna - Paweł Tomasiewicz, Błażej Szypułka

                    

              GMINNE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

 Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce ręcznej
dziewczynki zajęły  -  II miejsce

chłopcy zajęli - II miejsce

     Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini koszykówce

dziewczynki zajęły  -  II miejsce
chłopcy zajęli - II miejsce

           Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w biegach przełajowych
       
    Błażej Szypułka - zajął III miejsce

        Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w LA

             Filip Cichowski - zajął III miejsce - bieg na 1000 m.