Publiczna Szkoła Podstawowa z Klasami Gmnazjalnymi w Łękach Dolnych Łęki Dolne 122a 39-221 Łęki Górne

16.IX. Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w lekkoatletyce.

16.IX.2014r.w Strzegocicach  odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w lekkoatletyce. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Patrycja Dereń, Patrycja Podraza,  Aleksandra Kusek, Katarzyna Podraza, Dominika Waśko, Bartłomiej Guc, Piotr Baran, Filip Cichowski, Kamil Drąg, Grzegorz Marcinek, Wojciech Wawryka.
           Miejsce na podium, dyplom i medal zapewnił sobie Filip Cichowski zajmując III miejsce w rzucie piłeczką palantową oraz Dominika Waśko  zajmując  I miejsce również w rzucie piłeczką palantową.  Dominika będzie reprezentowała naszą szkołę na zawodach powiatowych.

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w lekkoatletyce w Strzegocicach